Як вибрати дитячу літературу?

Як вибрати дитячу літературу?

При виборі дитячої літератури для самих маленьких читачів необхідно в першу чергу звертати увагу на місцеві народні казки. Подібні твори в найбільш повному обсязі відображають особливості менталітету та логічних особливостей народу, яким було створено такі оповідання.

Проаналізувавши особливості народних казок різних народів можна помітити ряд суттєвих відмінностей у сюжетах таких створів. Слід зазначити, що подібні відмінності спричинені в першу чергу різницею в особливостях відношення до навколишнього світу у різних народів.  В багатьох випадках подібні особливості призводять до неможливості розуміння дитиною моралі казки, що може викликати в неї втрату інтересу до книжок. 

Також при виборі книги необхідно проаналізувати зміст такого твору на предмет ймовірності нанесення шкоди психіці дитини. Необхідно знати, що деякі книги для дітей, навіть віднесені до класичних зразків літератури, можуть мати негативний вплив на свідомість дитини. До найбільш відомих прикладів подібних творів можна віднести казки братів Грим. Наявні в них сцени жорстокості можуть мати досить суттєвий деструктивний вплив на свідомість дитини.

Враховуючи наведене вище, для виключення ймовірності нанесення шкоди психіці дитини необхідно ретельно аналізувати зміст книжок, які планується читати разом з малечею, рекомендує сайт  osnovypublishing.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *